Trimero Diagnostics

TRIMERO Diagnostics je španělská soukromá společnost specializovaná na vývoj, výrobu a distribuci produktů zaměřených na pokrytí potřeb klinické laboratoře. Nabídka produktů je zaměřena na oblast diagnostiky proteínů a je komplementární k nabídce firem Siemens Healthineers, Beckman Coulter nebo The Binding Site.

Zvláštní zmínku vyžaduje produktová řada K λ oneus® pro kvantitativní stanovení volných lehkých řetězců (FLC) v séru nebo moči.

Nefelometrie na analyzátorech série Siemens BN™: C1q, C3 Proactivator (Factor B), C5, Imunoglobulin D, KLoneus® – Free Light Chains,

Nefelometrie na analyzátorech IMMAGE® firmy Beckman Coulter: Beta-2 Mikroglobulin (sérum a moč), C1 Inhibitor, C1q, C5, Cystatin C (sérum a moč), Ferritin, Hemopexin, Imunoglobulin D, KLoneus® – Free Light Chains, Retinol Binding Protein (sérum a moč). sérový Amyloid A, Solubilní transferinový receptor.

Bohatá nabídka souprav reagencií a referenčních materiálů (kalibrátory a kontroly) speciálně vytvořených pro provoz na biochemických analyzátorech – turbidimetrie: Alfa-1 mikroglobulin, Beta-2 mikroglobulin (sérum a moč), C1 Inhibitor, C1q, C3 Proaktivátor (Faktor B), C5, Cystatin C (sérum a moč), Feritin, Hemopexin, Imunoglobulin D (IgD), Imunoglobulin E (IgE), Řetězce Kappa a Lambda (sérum a moč), KLoneus® – volné lehké řetězce, Retinol Binding Protein (sérum a moč), Sérový Amyloid A, Solubilní transferinový receptor, Alfa-2 makroglobulin, Apolipoprotein E.